Love Christmas

Love Christmas! Limitowana edycja zimowych mieszanek, gotowych do zaparzenia i wypełnienia Twojego domu świątecznym aromatem. Zestaw obowiązkowy dla każdego miłośnika natury i wielbiciela Świąt.

Święta coraz bliżej! Czas skompletować paczki pracownicze i kosze prezentowe dla klientów. Wiemy, że takie przedsięwzięcia należy planować z wyprzedzeniem, dlatego jesteśmy już w pełnej gotowości.

Jeśli szukasz unikatowych prezentów, wpisujących się w trendy – przybywamy z pomysłami. Zimowe mieszanki Love Nature są aromatyczne, zachwycające i, jak zawsze, w pełni naturalne.

W ofercie na Święta 2020 oferujemy następujące produkty:

 • ŚWIĄTECZNA MAGIA
  Herbata czarna jakości premium z aromatycznymi dodatkami jak imbir, cynamon i płatki róży. Natychmiast po zaparzeniu wprowadza magiczną atmosferę Świąt.
 • KOMPOT WIGILIJNY
  Mieszanka suszonych owoców, która sprawdzi się na świątecznym stole. Dzięki bogactwie witaminy C wzmacnia odporność organizmu.
 • GRZANIEC
  Czarna herbata w towarzystwie malin, goździków, cynamonu i innych składników, które w zimowe wieczory rozgrzewają skuteczniej niż koc!
 • BOXY PREZENTOWE
  W eleganckim pudełku mieszczą się 3 dowolne produkty Love Nature lub 2 produkty + dodatek (np. kubek z logo firmy). W ofercie posiadamy różne grafiki na pudełko. Możemy też stworzyć personalizowaną etykietę na specjalne zamówienie.

Z chęcią odpowiemy na pytania, zapraszamy do kontaktu.
Mail: biuro@lovenature.com.pl

 

 

Umiejętności

Opublikowano w dniu

7 września 2020